שתלים דנטליים

שתלים דנטליים הנם טיפול שכיח במצבים של אובדן או חוסר של שיניים.

קיבוע שתלים הינה השיטה הנפוצה ביותר לטיפול בנזק בלתי הפיך בפה ואם היא נעשית נכון, התוצאה דומה מאוד למקור, גם במראה וגם בתחושה.


היתרון בשתלים הוא הדמיון לשן הטבעית בהיבט התפקודי והאסתטי, חזרת התחושה הטבעית לפה והיכולת להמשיך ולתפקד בחיי היומיום כאילו דבר לא השתנה.
בשתי מילים – איכות חיים.

יתרונות השתלת השיניים במרפאתנו:

  1. איכות השתל המיוצר על ידי החברות המובילות בעולם

  2. שימוש בטכניקות חדשניות לטיפול בחניכיים

  3. דיוק מירבי של הכתרים והגשרים, על מנת שיישמרו בריאים לשנים ארוכות וימנעו היצמדות חיידקים ודלקות חניכיים

  4. שתלים דנטליים ועליהם כתרים הנראים בדיוק כמו שיניים טבעיות

  5. לאחר השתלות שיניים, השיניים נראות כשהן בוקעות באופן טבעי מהחניכיים. קשה לנחש שזה אחרת

ברפואת השיניים המודרנית הפך שיקום הפה על גבי שתלים לעניין שבשגרה. אם בעבר, אנשים שסבלו מחוסר בשיניים נאלצו להסתפק בשיקום פה על ידי גשרים או תותבות (חלקיות או שלמות) כיום, מטופל הנזקק לשחזור שיניים יכול לעבור שיקום מהיר ויעיל, להשלמת חוסר השיניים בעזרת שיניים בודדות שאינן מחוברות בגשר, הנתמכות על ידי שתלים דנטליים וליהנות מאיכות חיים גבוהה, וממראה צעיר ואסתטי. 

לד"ר איטלמן ניסיון עשיר של 18 שנה בהשתלות ושיקום הפה
דר' רומן איטלמן מעניק למטופליו פתרונות שיקום פה חדשניים, המבוססים על ידע אקדמי נרחב ועל התעדכנות מתמדת בכנסים בין לאומיים ועל ליווי צמוד של הטכנאי המבצע. 
ייחודו של רופא שיניים משתיל ומשקם מיומן הוא בראייתו הכוללת, יחד עם המומחים השונים מתאים פתרונות יעילים ואלגנטים למטופל, וזאת בהתחשב בגורמים שונים: מצב השיניים, מספר השיניים שיש לשחזר, מיקומן בפה, מצב העצם והחניכיים ועוד.
     
שתלים איכותיים שהושתלו ושוקמו כראוי מחזיקים מעמד כ- 15 שנים בממוצע וזאת בתנאי שהשתלת השיניים נעשתה ללא קיצורי דרך וכל עוד המטופל מקפיד על ביקור קבוע אצל שיננית ומעקב אצל רופא השיניים אשר ביצע את הטיפול. יתרון ברור בשיקום הפה באמצעות שתלים הנו אפשרות המטופל להמשיך בחייו כרגיל בשל העובדה ומדובר בפתרון קבוע. בכך למעשה נמנעים מחוסר הנוחות אשר קיימת בתפקוד היום יומי כתוצאה משימוש בתותבות. עקב כך, הביטחון העצמי והמראה החיצוני של המטופל משתפרים פלאים וכך גם תחומים אחרים בחייו.

מהו שתל דנטלי? 


שתלים דנטליים הם ברגים גליליים המוחדרים לעצם הלסת ומשמשים כעוגן לשחזור פרוטטי (שקומי). ניתן לבנות על שתלים שן אחת או את כל מערך השיניים לפי הצורך. השתלים עשויים טיטניום ומעובדים בעיבוד שבבי ממוחשב לצורתם הסופית. יש חשיבות רבה לצורת העיבוד ולהכנת פני השטח של השתל הבאים במגע עם העצם.
הנתונים המספריים מצביעים על מעל 98% הצלחה.
כיום בעזרת הטכניקות המתקדמות ומגוון השתלים הרחב ניתן להתאים שתלים לרוב האנשים, גם למי שאין מספיק עצם.

במרפאת ד"ר רומן איטלמן מבצעים:


השתלת עצם בטכניקה המכונה "כירורגיה זעיר פולשנית" ללא צורך בהרמת סינוס - בשיטה זו הליך ההחלמה קצר ביותר ובד"כ אין תופעות לוואי כמו נפיחויות וכאבים
השתלת שיניים ושיקום בטכניקה המכונה All On 6 - שיטה ייחודית לשיקום שיניים קבוע על גבי 6 שתלים בלבד
השתלת שיניים ושיקום בטכניקה - מונחת מחשב SAFE DIRECT (תכנון מקדים ומדויק)
במרפאת ד"ר איטלמן ניתן לרכז את רוב הטיפולים וההשתלות למפגש אחד, ולצאת עם "שיניים בפה" באותו היום.

למי מומלצת השתלה?

  • למי שיש חוסר בשן אחת או יותר וצריך לבצע כתרים (בכך נמנעים מפגיעה בשיניים הבריאות הסמוכות), ורוצה שיניים חזקות, בעלות מראה טבעי ואסתטי מאוד

  • למי שמרכיב תותבות שלמות או חלקיות, והתחושה אינה נוחה ורוצה להרגיש יציבות בזמן לעיסת המזון עם שיניים חזקות, בלי תותבות בפה

  • למי שסובל מתותבות לא יציבות, שפשופים בפה ופצעי לחץ. ניתן לייצב את התותבות בדרך פשוטה באמצעות 2 עד 4 שתלים

  • למי שסובל משיניים מתנדנדות כתוצאה מנסיגת חניכיים מתקדמת. ניתן להחליפן בשתלים ולקבל שיניים יציבות וחזקות לפני ההשתלה, תהליך ההשתלה, אחרי ההשתלה